Yellowfrog - logo

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przepisy prawa podatkowego wciąż zmieniają się i ulegają różnym aktualizacjom, dlatego pomoc biur rachunkowych okazuje się być nieoceniona w wielu przypadkach, w których bezpośrednio stykamy się z prawem podatkowym. Zła jego interpretacja może bowiem kosztować nas niemałe pieniądze.

ksiegowa

Jedną z sytuacji, w których warto skorzystać z pomocy księgowej, są więc rozliczenia z urzędem skarbowym, które nie należą do najłatwiejszych ze względu na nieustannie zmieniające się formularze z nowymi rubrykami, które są trudne do rozszyfrowania. Na szczęście doświadczona księgowa pomoże dobrze rozliczyć PITa, darowiznę, ulgi rehabilitacyjne, odsetkowe czy termomodernizacji. Ponadto księgowa uporządkuje także dla nas odpowiednio całą konkretną dokumentację.

Księgowość dla firm

Pomoc księgowej jest także bardzo przydatna w przypadku, gdy prowadzimy własną firmę. Prowadząc własną działalność gospodarczą, napotykamy się co rusz na przepisy prawa podatkowego. Niedokładna ich znajomość może i zaniedbania lub błędy wynikające z niej mogą nas naprawdę słono kosztować, dlatego warto zaoszczędzić w tym przypadku i czas i nerwy, korzystając z pełnej obsługi księgowej, która pomoże m.in. poprowadzić podatkową księgę przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową, ewidencję i rozliczenia VAT, Księgi Handlowe, jak również ewidencje środków trwałych czy kwestie kadr i płac.

Z pomocy księgowej warto skorzystać nie tylko, gdy prowadzimy dużą firmę, ale także w przypadku mniejszych działalności gospodarczych. Po poradę księgowej dobrze jest też wybrać się na etapie planowania założenia własnej firmy. Taki specjalista objaśni wszystkie kwestie związane z m.in. rozliczeniami, opłatami, podatkami oraz dokumentacją firmową. Ponadto, księgowa nie tylko zajmuje się rachunkowością firmy, ale też zapewnia dostęp do fachowców, którzy związani są z branżą, jak również rzetelną weryfikacją informacji np. u prawników czy doradców podatkowych.

KONTAKT

Mapy Google

Adres

ul. B. Chrobrego 22/2
85-047 Bydgoszcz

Czynne

Poniedziałek–Piątek
7:00–15:00

Zadzwoń